Puchar Jesieni 2018

20181014_075831W dniu 14.10.2018 nad brzegami łowiska Strachomino odbyły się zawody spinningowe o „Spinningowy Puchar Jesieni”. Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach. Spinning ze środków pływających oraz z brzegu. Na starcie stanęło 24 zawodników. Klasyfikowane były tylko ryby drapieżne które w tym dniu, pomimo sprzyjającej pogody nie chciały współpracować z wędkarzami. Ryby jedynie łowili tylko zawodnicy  ze środków pływających. Po sześciu godzinnej turze zostali wyłonieni zwycięzcy. I miejsce z wynikiem 2100 pkt zajął Wojtek Sygit, II miejsce należało do naszej juniorki Wiktorii Ceglarek 1800 pkt. Dodam że Wiktoria tego dnia złowiła największą rybę zawodów, szczupak 71cm. III miejsce Kamil Konieczny z wynikiem 1400pkt. W kategorii brzegowej niestety nie została złowiona żadna ryba. Po zawodach oczywiście odbyło się wspólne ognisko i posiłek .Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody. Dziękujemy sponsorowi sklep wędkarski „Abramis „ z Kołobrzegu. Były to ostatnie zawody w tym roku organizowane przez stowarzyszenie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłą i uczciwą rywalizację. Zapraszamy za rok!