Puchar Wiosny 2017

18472548_1772972182718239_911045019_o

14 maja 2017 nad ,,Łowiskiem Strachomino’’ zostały rozegrane pierwsze w tym roku , a zarazem  pierwsze w historii stowarzyszenia zawody spinningowe o ,,Puchar Wiosny 2017’’. Zawody rozgrywane były  w dwóch  kategoriach.  Z brzegu oraz łodzi. Frekwencja była słaba na starcie zgłosiło się tylko 6 zawodników, być może przyczyną tego były ostatnie duże wahania pogodowe ( opady deszczu, śniegu, burzy, itp). Mimo tak niedogodnych warunków , dzień zawodów okazał się łaskawy dla uczestników. Dopisała piękna wiosenna pogoda oraz wszyscy startujący zaliczyli kontakt z rybami. Zawody w kategorii  „z brzegu” wygrał kol. Mateusz Gołuchowski  z  wynikiem 750 pkt. Zwycięstwo w kategorii z „łodzi” przypadło dla kol. Krzysztofa Zdyb 1250 pkt. Na drugiej pozycji uplasował się kol. Sylwester Kaudus 850 pkt. Trzecie miejsce kol. Przemysław Mikołajczyk 700 pkt. Zawody odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dla wszystkich uczestników na koniec odbyło się ognisko i pieczone kiełbaski a dla zwycięzców wręczono puchary i dyplomy. Korzystając z okazji , Zarząd stowarzyszenia dziękuję wszystkim sympatykom naszego łowiska za wykonanie ławeczek przy palenisku.